DURRANT

WARRANT x VOLTAIRE

Om mee te kunnen bieden kunt u inloggen of als u nog geen account heeft deze registreren

30 straws

Info

Geslacht: Hengst
Type: Springen
Kleur: Bruin
Geboren: 2008
Stamboek: KWPN (Royal Dutch Sporthorse)

Stamboom

DURRANT

Hengst 2008 KWPN

Z-spr/1.30m

WARRANT

Hengst 2003 KWPN

NUMERO UNO

1995 KWPN pref WFFS-free

LIBERO H

1981 HOLST pref WFFS-free

JOLANDA

1991 KWPN keur

KARANTA

1992 KWPN keur pref prest

NIMMERDOR

1972 KWPN pref

FURANTA

1987 KWPN

TANAGRA

Merrie 2000 KWPN pref prest

VOLTAIRE

1979 HANN pref WFFS-free

FURIOSO II

1965 SF

GOGO MOEVE

1975 HANN Hauptstutbuch

CABRIOLA Z

1996 ZANG prok

CALVIN Z

1985 HOLST

FONTINE S

1987 KWPN voorl.keur

FONTINE S v. ZEUS
u. ALETTA v. MARINIER
u. ULIVIA v. ONYX
u. LIVIA v. EXILIO XX
u. HERINE v. NICOLAS XX
u. SNEEUWVLOKJE
1e moeder: TANAGRA Stb. pref prest (KWPN, 2000, VOLTAIRE x CALVIN Z)
Moeder van:
BABRIOLA (VITTORIO x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
COCO VITTORIO (VITTORIO x VOLTAIRE) - ZZ-spr/1.35m
DURRANT (WARRANT x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m - Goedgekeurd bij SWB, KWPN
2e moeder: CABRIOLA Z Stb. prok (ZANG, 1996, CALVIN Z x ZEUS)
3e moeder: FONTINE S voorl.keur (KWPN, 1987, ZEUS x MARINIER)
Moeder van:
CABRIOLA Z (CALVIN Z x ZEUS) - EPTM (2003) - gem. spr 7.83
Grootmoeder van:
CALIFORNIA (CORLAND x RAMIRO Z) - 1.60m-spr
VALETTO (ODERMUS R x VOLTAIRE) - ZZ-spr/1.35m
Overgrootmoeder van:
MELLEFICENT (WITTINGER VDL x CORLAND) - ZZ-spr/1.35m