PANDOER BIJSTERHOF

JENSSEN VDL x LORD Z

Info

Geslacht: Hengst
Type: Springen
Kleur: Bruin
Geboren: 2020
Stamboek: KWPN (Royal Dutch Sporthorse)

Stamboom

PANDOER BIJSTERHOF

Hengst 2020 KWPN

JENSSEN VDL

Hengst 2014 BWP D-OC

HARLEY VDL

2001 KWPN pref

HEARTBREAKER

1989 KWPN pref BWP_Ambassadeur WFFS-free

LARTHAGO

1993 HOLST pref prest sport(spr)

ZIRSINAA VD LEEUWERK Z

2010 ZANG

ZIROCCO BLUE VDL

2004 SF pref

PERSINAA

1997 KWPN

BUSSETTAIRE A.S.

Merrie 2006 KWPN prok

LORD Z

1990 HOLST

LORD

1967 HOLST

THIA

1981 HOLST Hauptstutbuch

RUSSETTAIRE

1998 KWPN keur

HEMMINGWAY

1989 HOLST

JOLIETAIRE

1991 KWPN pref

JOLIETAIRE v. VOLTAIRE
u. DALTINA v. ZEUS
u. PALATINA v. APALATIN
u. JOSTELLA v. EXACT
u. BOSTELLA v. WOUDLOPER
u. OSTELLA v. NORTON
u. CENNA v. DIDONO
u. JENNI v. GERMANENBLOED
u. SILVIA v. DIJKGRAAF
1e moeder: BUSSETTAIRE A.S. prok (KWPN, 2006, LORD Z x HEMMINGWAY)
2e moeder: RUSSETTAIRE keur (KWPN, 1998, HEMMINGWAY x VOLTAIRE)
Moeder van:
VOLIETAIRE (NUMERO UNO x HEMMINGWAY) - 1.60m-spr
3e moeder: JOLIETAIRE Stb. pref (KWPN, 1991, VOLTAIRE x ZEUS)
Moeder van:
NICETAIRE (EKSTEIN x VOLTAIRE)
OPALETAIRE (AMETHIST x VOLTAIRE) - Z2-drs
ZOLITAIRE (CANTOS x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
Grootmoeder van:
BELLETAIRE (UPHILL x AMETHIST) - Z1-drs - IBOP drs (2012) - 77
DEO VOLENTE (WITTINGER VDL x CANTOS) - Z-spr/1.30m
FAYETTELETAIRE (CARDENTO x AMETHIST) - Z-spr/1.30m
HONG KONG C (CHARISMA x CANTOS) - Goedgekeurd bij ZANG
Overgrootmoeder van:
AURORATAIRE (ODERMUS R x HEMMINGWAY) - 1.40m-spr
ANYWAY III (HEMMINGWAY x GUIDAM) - 1.45m-spr
BAIGNEUR (TOLAN R x HEMMINGWAY) - 1.50m-spr
GAIA (WESTPOINT x UPHILL) - Z1-drs
GRUNNERGER KWIEBUS (USTINOV x LANDON) - 1.40m-spr