RAKIRA VAN DE OSSEWEIDE (ET-veulen)

NIXON VAN 'T MEULENHOF x ZIROCCO BLUE VDL

Info

Geslacht: Merrie
Type: Springen
Kleur: Bruin
Geboren: 2021
Stamboek: KWPN North America

Stamboom

RAKIRA VAN DE OSSEWEIDE

Merrie 2021 KWPN

NIXON VAN 'T MEULENHOF

Hengst 2013 BWP

DENZEL V'T MEULENHOF

2009 SBS 2e_bez._KWPN

MARIUS CLAUDIUS

1994 KWPN

NARCOTIQUE DE MUZE IV

1997 SBS

CARTHINA Z

2000 ZANG

CARTHAGO

1987 HOLST

TANAGRA 'S' VAN HET DAROHOF

1996 BWP VB

JADIRA

Merrie 2014 KWPN ster sport(spr) IBOP(spr) D-OC

ZIROCCO BLUE VDL

2004 SF pref

MR. BLUE

1988 KWPN pref

LICORNE DES FORETS

1999 SF

UDORA

2001 KWPN keur sport(spr)

NO LIMIT

1995 KWPN

ENDORA

1986 KWPN ster pref prest

ENDORA v. ZANDIGO
u. ANDORA v. MAKELAAR
u. MEDORA v. BASTIAAN
u. EDORA v. CASTILLO
u. ODORA v. JINKUS
u. HANNY v. GERMANENBLOED
u. ANNA v. BALDER
u. ROLINE v. GERMANDUS
u. RABELIEN v. ABELUS
u. DEMNA v. UTZ
u. DONS v. FLOTTWELL
1e moeder: JADIRA ster sport(spr) IBOP(spr) D-OC (KWPN, 2014, ZIROCCO BLUE VDL x NO LIMIT) - 1.40m-spr
2e moeder: UDORA keur sport(spr) (KWPN, 2001, NO LIMIT x ZANDIGO) - ZZ-spr/1.35m
Moeder van:
JADIRA (ZIROCCO BLUE VDL x NO LIMIT) - 1.40m-spr
3e moeder: ENDORA ster pref prest (KWPN, 1986, ZANDIGO x MAKELAAR)
Moeder van:
PANCRATIUS (WINCKENBURGH x ZANDIGO) - PSG/Inter I
SAM SAM (HOUSTON x ZANDIGO) - Grand Prix dr. - Goedgekeurd bij DWB
UDORA (NO LIMIT x ZANDIGO) - ZZ-spr/1.35m
WIJDORA (LUPICOR x ZANDIGO) - Z-spr/1.30m
Grootmoeder van:
VENDORA (OBELISK x HOUSTON) - ZZZ-drs
A PRIORI (OO SEVEN x HOUSTON) - Z1-drs
ANDORA (TRENTO B x HOUSTON) - Z2-drs
BEEDORA (UPGRADE x NO LIMIT) - M-spr/1.20m, Z1-drs, 1.00m Eventing
CANDORA V (CITANGO x HOUSTON) - ZZL-drs
ELANDO (SIR OLDENBURG x SCANDIC) - PSG/Inter I
HIEKE BKO (WESTPOINT x SCANDIC) - Z2-drs
KINGSIZE KH (GLAMOURDALE x HOUSTON) - Goedgekeurd bij AES
Overgrootmoeder van:
BJ'S ETOI (UNITED x JAZZ) - PSG/Inter I
JANNIE (EVERDALE x JAZZ) - Z1-drs