SHERLOCK SUMMER

MATTIAS x UP TO DATE

Info

Geslacht: Hengst
Type: Springen
Kleur: Schimmel
Geboren: 2022
Stamboek: KWPN (Royal Dutch Sporthorse)

Stamboom

SHERLOCK SUMMER

Hengst 2022 KWPN

MATTIAS

Hengst 2017 KWPN D-OC WFFS-free

COMME IL FAUT

2005 WESTF

CORNET OBOLENSKY

1999 BWP BWP_Ambassadeur

RATINA Z

1982 HANN Leistungsstute S

IETRICHTA

2013 KWPN

CATOKI

1998 HOLST

SWEET TRICIA

2009 KWPN ster sport(spr) prok

UNLIMITED V&K

Merrie 2018 OS

UP TO DATE

2001 KWPN

CAMERINO

1995 HOLST aangew.verr.ond.

ROCOCO

1998 KWPN keur prest

RAMONA

2011 OS

INDORADO

1990 HOLST keur

JOPIE

1991 KWPN ster

JOPIE v. RAMIRO Z
u. FONTINE S v. ZEUS
u. ALETTA v. MARINIER
u. ULIVIA v. ONYX
u. LIVIA v. EXILIO XX
u. HERINE v. NICOLAS XX
u. SNEEUWVLOKJE
1e moeder: UNLIMITED V&K (60, 2018, UP TO DATE x INDORADO)
2e moeder: RAMONA (60, 2011, INDORADO x RAMIRO Z)
Moeder van:
UPGRADE TO CALIFORNIA V&K (UP TO DATE x INDORADO) - 1.25m-spr
3e moeder: JOPIE ster (1, 1991, RAMIRO Z x ZEUS)
Moeder van:
CALIFORNIA (CORLAND x RAMIRO Z) - 1.60m-spr
Grootmoeder van:
MELLEFICENT (WITTINGER VDL x CORLAND) - 1.40m-spr
I (CASCARILLO x CORLAND) - 1.40m-spr
JASCARILLA (CASCARILLO x CORLAND) - ZZ-spr/1.35m
NAVARONE REUVEKAMP'S (HIGHWAY M TN x CORLAND) - Goedgekeurd bij AES